НОВО МОМЧЕ во вилата на Дедиње, која е посреќна Цеца или Анастасија?

Српската пејачка Анастасија Ражнатовиќ е во љубовна врска со фудбалерот на Севиља, Немања Гудељ и во моментов одмара во негово друштво и членовите на неговото семсјество. Анастасија Ражнатовиќ која одлучи […]

ТРАГЕДИЈА во Србија, како можеше ова да се случи

Фолк ѕвездата Светлана Цеца Ражнатовиќ раскина со Богдан Срејовиќ. Ова е прифатено како огромна трагедија во Србија. Се очекува реакција на српската влада. Дали Богдан или Цеца е во право? […]

Колку пари ќе заработи Цеца за два месеци?

Вртоглава сума за еден концерт: Колку пари ќе заработи Цеца за два месеци? Светлана Цеца Ражнатовиќ неодамна го одржа својот прв концерт по подолга пауза поради пандемијата на коронавирусот, а […]