ВИДЕО: ТЕПАЧКА НА АВТОПАТ-Ги оставија автомобилите, па почнаа да се бркаат

Uncategorized, Балкан

Неколку момчиња синоќа се истепале на автопат во Црна Гора во близина на наплатната рампа кај Матешево.

На социјалните мрежи беше објавена снимка на која може да се забележи како момчињата ги оставаат автомобилите, по што почнува бркотницата.

Полицијата со помош на снимките и регистерските таблички се обидува да ги најде учесниците во физичката пресметка.

Видео на следниот линк:

https://www.instagram.com/reel/Cgbi_afoGft/?utm_source=ig_web_button_share_sheet