Визиите на Нострадамус пак актуелни: Чарлс Трети брзо ќе „падне“, на негово место доаѓа НЕОЧЕКУВАНО лице, еве што друго ќе се случува

Чарлс ќе биде принуден да абдицира, а пророкот предвидел дека „ќе биде заменет со човек кој никогаш не очекувал да биде крал“. Француски лекар и астролог чие вистинско име е […]

СИНОТ на Илон Маск стана ЌЕРКА и се откажа од таткото

18-годишниот син на Илон Маск, Ксавиер, го променил полот, презимето и ја прекинува врската со својот татко милијардер, според правните документи цитирани од „Гардијан“. Тие беа поднесени во Окружниот суд […]

ТРАГЕДИЈА: Почина СИНОТ на Кристијано Роналдо

Кристијано Роналдо во моментот на радост ја соопшти и трагичната вест. Кристијано на Инстаграм соопшти дека неговата сопруга Георгина родила близнаци, женското бебе е здраво, а машкото починало. Роналдо на […]