АЛБАНКИТЕ полуголи со КРСТОВИ, исламистите ги нападнаа

Дуа Липа и Рита Ора се албански пејачки, домородци од Косово и Метохија, а двете кариерите ги направија во Велика Британија и стекнаа светска популарност. Тие секогаш го истакнуваа своето […]

КАДИРОВЦИ откако ги потепаа, праќаат нови козо*ебачи во Украина

Чеченскиот лидер Рамзан Кадиров објави дека е формирана група од 600 нови доброволци, исламистички бандити кои ќе учествуваат во окупацијата на Украина, откако се што до сега испрати се врати […]

ПОЕНТА НА ДЕНОТ со легендата за Македонците и Сиријците

ПОЕНТА НА ДЕНОТ ЛЕГЕНДАТА зборува за едни Македонци, кои не знаеле што сакаат… До тој степен биле изгубени, што веќе самите себе не можеле да се препознаат. ЛЕГЕНДАТА продолжува со […]

НОВО ШОКАНТНО ВИДЕО: Исламисти убиваат цивили во ресторан во Израел

Во Израел, град Рахат се случи терористички напад врз цивили од страна на радикални исламистички терористи. Бркотниците низ градот со исламистичките терористи се претвориле во киднапирање и убивање на цивили […]

ПУТИН во ШОК: Кадиров го лажел за две клучни работи

Путин е целосно изолиран лидер на поразена армија, кој не добива веродостојни информации од теренот во Украина, но и од неговите најблиски соработници. Покрај руските генерали кои раководат со воените […]

ДЕМАНТ (видео) од командантот на „АЗОВ“, што му кажале на ПУТКИН?

Командирот на полкот “Азов” Денис Прокопенко се појави со нова видео снимка од центарот на Мариупол, со што целосно ги демантираше лажните вести на муџахедините на Путин водени од глумецот […]

ПРЕДУПРЕДУВАЊЕ!!! ШОКАНТНИ ВИДЕА18+(внимание) силовани и убиени деца и жени од муџахедините на ПУТИН

Долго време МКДенес размислуваше дали да ги објави овие снимки, со оглед на бруталноста и нечовечноста прикажана на истите. Но за жал тоа е реалноста во Украина. Во интерес на […]

(ВИДЕО) МУЏАХЕДИНИТЕ на Путин со алаху-акбар убиваат жени и деца

Скандалозни видео пристигнуваат од Украина, особено од градот Мариупол, кој е нападнат од радикални исламистички вооружени терористи, платеници на Путин и бандата околу него. На снимката е прикажано заземање на […]

АЗОВ со свинска маст против муџахедините, измеќари на Путин!

Националната гарда на Украина во неделата објави видео насочено кон исламистичките руски платеници на Путин. На снимката беше прикажан војник како ги потопува врвовите од куршумите во свинска маст пред […]

ЕРДОГАН го насанка ПУТИН да војува во Украина, за да ја окупира Ерменија

Рускиот претседател Путин, започна војна со христијанска Украина, ангажирајќи илјадници исламистички радикали на платен список на Русија. Со тоа ги зголеми апетитите на сите муслимански земји во регионот на Кавказот, […]