Xит мoдeл на сeзoнaтa

Lifestyle, Балкан, Забава, Мода, Сцена

Анастасија Ражнатовиќ во бикини со анимал принт: Модел кој ќе биде хит сезонава

Пејачката Анастасија Ражнатовиќ е една од големитељубители на модата, а особено ужива да менува костими за капење. Бидејќи оваа година повеќепати била на годишен одмор – медиумите тврдат дека во моментов е на петти одмор, таа имала многу можности да ни го покаже својот вкус кога станува збор за стилот на плажа, пишува Глоси.

Анастасија преферира бикини, а сега ни покажа многу интересен модел со анимал принт, на горниот дел има многу долги ремени кои се вкрстуваат и се врзуваат напред.

Пејачката го комбинираше овој модел со сламена шапка/шешир и трендовски очила за сонце со ланец.

На повеќе од 27.000 луѓе им се допадна фотографијата на Анастасија.