Северина повторно се разголе (ФОТО+ВИДЕО)

Lifestyle, Забава, Сцена

Северина моментално се наоѓа на Малдивите каде сними видео клипче во кое меѓу другото ги покажа и голите гради. Пејачката на Инстаграм сподели видеоклип составен од неколку видеа во кои се појавува во различни изданија.

Северина во опуштена и релаксирана атмосфера, очигледно сакала да покаже како го поминува времето на својата егзотична дестинација, но повеќето од нејзините придружници сепак прво го забележааа она што им „боде очи“.

Таа позираше во беж фустан, црн фустан, но и во костим за капење… Во неколку наврати низ фустанот под кој пејачката ништо не носеше, нејзините голи гради јасно се  проѕираа, на што нејзините машки обожаватели особено се израдуваа.

https://www.instagram.com/reel/CaerVN2BBaW/?utm_source=ig_embed&ig_rid=810d53d8-7706-4862-8bb6-193968c27ed7