ЗЕКОЛИ јавно прашува што е со аферите на Шеќеринска?

Политичкиот аналитичар Арсим Зеколи со вознемирувачко и многу логично прашање во врска со објавените афери и корупциски скандали на министерот Шеќеринска. На неговата фан страна на ФБ тој прашува зошто […]