Дневен хороскоп за недела, 31.07.2022: еве кој ќе биде опуштен и ќе ужива денес…

Овен Љубов: При средба со саканата личност, добрата волја „прави чуда“. Доволно е да се види насмевка на задоволство на лицето на саканата личност. Работа: Треба да ги одредите вашите […]

ПРИСТИГНУВА ПОЛНА МЕСЕЧИНА ВО ЈАРЕЦ! Еве зошто 13 јули е ВАЖЕН ДАТУМ

Хороскопот открива дека на 13 јули нè очекува полната месечина во Јарец и не поттикнува да преземеме одговорност за новите насоки на нашиот живот, се отвораат некои нови можности. Сега […]

ХОРОСКОП: Овие ТРИ хороскопски знаци ќе бидат вистински СРЕЌНИЦИ!

Навистина поволен период за сите знаци Овие астролошки предвидувања за месец јуни ќе бидат повеќе од позитивни и поволни за овие три знаци. Како што велат, тогаш планетите ќе бидат […]

ВЕСТИ ЗА РАНОБУДНИ: Милијардерите се раѓаат во овие хороскопски знаци

Ни претстои важен астролошки период, а тоа е полната Месечина во Вага на 16 април. Луѓето кои веруваат во хороскопот велат дека ѕвездите можат да предвидат сè, од нивниот омилен […]

ДНЕВЕН ХОРОСКОП: Овој вторник среќни вести за еден знак

Овен Не трошете премногу време емотивно денес. Обратете се кај вашите соработници и организирајте бизнис преку нив. Љубовта е во стагнација. Партнерот е лут за работи од минатото. Бик Вторник […]

ХОРОСКОП: Еве кои знаци во април ќе пливаат во пари

Марк Вилијамс, познат британски астролог, открива дека три знаци на Зодијакот ќе почувствуваат вистинска финансиска благосостојба оваа пролет. Според одредени хороскопски знаци, парите пристигнуваат како награда за целиот вложен труд […]