Колку пари ќе заработи Цеца за два месеци?

Вртоглава сума за еден концерт: Колку пари ќе заработи Цеца за два месеци? Светлана Цеца Ражнатовиќ неодамна го одржа својот прв концерт по подолга пауза поради пандемијата на коронавирусот, а […]