(Видео) ПУТИН се обеси на Велика Сабота и испрати честитка за Украина

Руското Министерство за одбрана во име на вампирот од Кремељ, антихристот Путин се пофали дека на најголемиот христијански празник Велигден, поточно на Велика Сабота, успеале со високопрецизни ракети од воздух […]