Богојески со реакција на изјавата на Заев за ЕУ: „после онадење нема каење“!

„Зоран Заев на браникот на татковината! Ама касно се сети, после онадење нема каење“, изјави лидерот на Македонски Концепт, Петар Богојески. Тој реагираше на дешениот одговор на премиерот Заев, на […]

Мицкоски со поддршка за Заев, Силјановска и Мизрахи се естрадни политичарки!

Лидерот на ВМРО-ДПМНЕ Господин Христијан Мицкоски со силна поддршка за премиерот Заев. Тој потврди дека легализацијата на дивоградбите била дел од агендата на неговата средба со премиерот Заев. Мицкоски ги […]