(ФОТО) Лепа Брена од терасата на нејзината куќа од милион евра во Мајами има поглед кој вреди барем уште толку!

Поранешната и сегашна ѕвезда на поп фолкот од регионот, Лепа Брена и тенисерот Боба Живојиновиќ, победник на Грен слем УС Опен во 1986 година, покрај вилата на Бежанијска коса (Нов […]