KOHЕЧНО Џoковиќ вo затвop, таткo мy е бoлен пcихопат

Семејството на Новак Ѓоковиќ попладнево во Белград одржа прес-конференција, на која ги обвинија австралиските власти дека го режирале најголемиот спортско-дипмломатски скандал во историјата и дека најдобриот светски тенисер го третирале […]