ВАМПИРОТ од Кремељ вечерва уби тримесечно бебе во очи ВЕЛИГДЕН

Русија изврши ракетен напад врз јужниот пристанишен град Одеса, изјави шефот на кабинетот на украинскиот претседател Володимир Зеленски. – Меѓу загинатите има и тримесечно бебе, објави на Телеграм Андриј Јермак. […]