НАЈНОВИ ВЕСТИ: МВР АПСИ низ Скопски локали!

Министерството за внатрешни работи соопшти дека ноќеска, Единицата за недозволена трговија при СВР Скопје во содејство со Единицата за интервентна полиција при СВР Скопје извршени се контроли во угостителски објекти […]