ДИМИТРОВ: Јас сум искористен, а бев рок ѕвезда

Поранешниот министер и вицепремиер Никола Димитров во вечерашното гостување во емисијата „Само вистина“ се осврна на критиките кон него, кои дојдоа откако тој не беше вклучен во новата влада на премиерот Димитар […]