(ФОТО) Англија бруи за жената на новиот премиер, убавицата е ПОБОГАТА ОД КРАЛОТ Чарлс Трети!

Новоизбраниот претседател на Конзервативната партија на Велика Британија, а со тоа и премиер на таа земја, е поранешниот министер за финансии Риши Сунак. Откако го зазеде местото на прв човек […]

МИЛИЈАРДЕРКА си го купи СИНОТ на Дејвид Бекам

Бруклин Бекам шопингуван од милијардерката Никол Пелц се венчаа на Флорида, а првите фотографии од младенците ќе бидат објавени во магазинот „Вог“. Церемонијата која чинела неверојатни 3 милиони фунти, се […]