МИЛИЈАРДЕРКА си го купи СИНОТ на Дејвид Бекам

Бруклин Бекам шопингуван од милијардерката Никол Пелц се венчаа на Флорида, а првите фотографии од младенците ќе бидат објавени во магазинот „Вог“. Церемонијата која чинела неверојатни 3 милиони фунти, се […]