ЖАЛНО: На оваа маса можеше БОЈАН да биде, ама вие НЕЕЕЕ, Стево ќе оди!

Сите подготовки за погребот на кралицата Елизабета Втора се при крај, а се очекува присуство на сите лидери од светот, освен на Путин. Во јавноста протекоа информации и слики од […]

Др. Бојан Трајковски реагира на набавката во ФЗО

Доктор Бојан Трајковски реагираше на набавката на луксузни возила за двата директори во Фондот за здравствено осигурување. „Само за потсетување низ Скопје гравитираат 7 амбулантни возила додека фондот за здравство […]