ЗАГРИЖУВАЧКИ ВЕСТИ: Сред бел ден, во строг центар ЧОВЕК ИЗБОДЕН СО НОЖ!

Во текот на вчерашниот ден 46 годишен маж од Скопје бил избоден од свој познаник по претходна расправија кај Порта Македонија. По нанесените повреди од остар предмет мажот бил префрлен […]