ЗАЕВ замина ОПТИМИЗМОТ во СДСМ стоо!

Имаме добри економски показатели и релизации остварени во изминатата 2021 година, напиша на Фејсбук претседателот на СДСМ и мандатар за состав на новата влада, Димитар Ковачевски. -Зголемени се приходите, имаат […]