ВАЖНО: Порака на Мицкоски до Апасиев

На вчерашниот ТВ настап, претседателот на опозициската партија Христијан Мицкоси ги повика сите што имаат цел да ја поразат власта на СДСМ и ДУИ се добредојдени во нивниот „фронт“. Мицкоски […]