Свадбата на Аријана Гранде

Аријана Гранде конечно на својот инстаграм-профил објави фотографии од интимната венчавка која се одржа минатата сабота во нејзиниот прекрасен дом. Пејачката се омажи со агентот кој се занимава со продажба на недвижнини, […]